Skip to content Skip to footer

Chyliczki,
gm. Piaseczno

Inwestycja, która łączy w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego go krajobrazu. Położone w otulinie Konstancina domy charakteryzuje ciepły i przytulny klimat, duże przeszklenia oraz praktyczne strefy funkcjonalne: gościnna, rekreacyjna przy tarasach, gospodarcza oraz prywatna na piętrze.

Szczęsne,
ul. Fiołkowa

Nowoczesne osiedle dziewięciu budynków usytuowanych jedynie 2km od Grodziska Mazowieckiego. Mieszkańcy mają do dyspozycji ponad 650 m2 ogrodu, do którego wychodzi się z przestronnego tarasu o powierzchni około 30 m2. Tradycyjna technologia oraz sprawdzone rozwiązania zapewniają komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Milanówek,
ul. Średnia

Osiedle wyróżnia niezwykle efektowna stylistyka budynków połączona ze zjawiskową aranżacją zielonej przestrzeni. Milanówek należy do trzech Miast Ogrodów, gdzie życie płynie wolniej
i spokojniej. Parkowo-leśna okolica jest idealnym miejscem do relaksu po pracy, całkowicie zapominając o wielkomiejskim zgiełku.

Grodzisk Mazowiecki,
ul. Piaskowa

Inwestycja znajduje się nieopodal urokliwych terenów sportowo-rekreacyjnych o nazwie „Stawy Walczewskiego”, które zachęcają do aktywnego spędzenia czasu. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje wysoki komfort życia. Budynek został zaprojektowany tak, aby łączyć elegancję nowoczesnej architektury z praktycznym podejściem.

Grodzisk Mazowiecki,
ul. Górna

Inwestycja obejmuje zespół dwóch dwulokalowych nowoczesnych budynków, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Połączenie wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz zastosowanie innowacyjnej technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Grodzisk Mazowiecki,
ul. 3 maja (etap I)

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego.
Mieszkańcy cenią sobie walory cichej i zielonej okolicy w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do każdego z domów przynależy prywatny ogródek, garaż oraz miejsce parkingowe przed budynkiem.

Grodzisk Mazowiecki,
ul. 3 maja (etap II)

16 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej. Tak, jak w pierwszym etapie, każdy lokal ma wydzieloną część dzienną na parterze a sypialnianą na piętrze, garaż, miejsce postojowe oraz własne ogródki przydomowe, na których można spędzać wolny czas.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

    © 2022.